Co jste o nás řekli?

Zkušenosti s našimi službami

Pan ZbigniewKarviná
Se službami pana magistra Miroslava Ševečky jsem velmi spokojený. Reaguje na dotazy profesionálně, velmi rychle, srozumitelně a s empatií. Pomáhá mi. Je to odborník na svém místě. Vřele doporučuji.
Pan StanislavKamenec
Pan advokát je velmi vstřícný, příjemný a ochotný vše vysvětlit. V oblasti dopravních nehod mohu jenom doporučit.
Pan BohuslavPolička
Se službami pana advokáta Ševečky jsme byli velice spokojeni. Pomohl nám jako poškozeným při autonehodě.
Paní JanaPraha
Velmi vstřícný a ochotný advokát. Pomohl mi jako poškozené při dopravní nehodě. Doporučuji jeho služby.
Paní MarkétaPomezí
Po dlouholeté zkušenosti s panem advokátem, mohu pouze konstatovat, že je to skvělý člověk a výborný advokát. Jestliže potřebujete právní pomoc, zejména v oblasti dopravních nehod, tak jej vřele doporučuji.
Paní SáraBrno
Chtěla bych poděkovat za vyřízení bolestného při nehodě, ve které jsem byla poškozenou, vše bylo pro mě bez práce. Nevěděla jsem, na co mám právo a byla jsem mile překvapena. Moc doporučuji, má smysl se obrátit na profíky:)
Paní ŠtěpánkaDolní Třebonín
Ačkoli mě řidič kamionu přehlédl při odbočování, policista mě označil za viníka nehody. Díky rychlé a přesné radě pana Ševečky museli policisté zajistit kamerový záznam z městských kamer, z kterého je patrný pravý opak.
Paní MarkétaChrudim
Pana Ševečku doporučuji za jeho profesionální a korektní přístup. Jsem velmi ráda,že jsem se na něj obrátila ve věci dopravní nehody,která se stala za mé nepřítomnosti, na mém zaparkovaném vozidle. Pan Ševečka mně ochotně poradil, jak v této věci postupovat a získat odškodnění na které mám nárok.
Paní PavlaBlízkov
Pan magistr Ševečka mě zastupoval v případu mojí autonehody, kterou jsem nezavinila. Vždy rychle odpověděl na mé dotazy, všechno vysvětlil a byl mi oporou. Nemusela jsem nikam volat, nic sama řešit s pojišťovnou, o vše se postaral. Vřele doporučuji!
Pan MarekPolička
Pan advokát mě zastupoval ve věci dopravní nehody, při které zemřely mé blízké osoby. Byl jsem velice spokojen s jeho službami. Po mé zkušenosti, bych doporučil pana advokáta všem, kteří musejí řešit těžkou situaci v souvislosti s dopravní nehodou.
Pan PeterPiešťany
Pán Ševečka ma zastupoval ako poškodeného pri autonehode. Pomohol mi aj pri vypočúvaní zo strany polície. Vďaka nemu som okrem vyššieho bolestného dostal aj náhradu nemajetkovej ujmy. Oceňujem jeho profesionálny prístup a praktické skúsenosti.
Paní JanaBorovce
S právnymi službami Mgr. Miroslava Ševečku som bola veľmi spokojná. Zastupoval ma v spore s vinníkom dopravnej nehody, ktorá sa mi stala v Českej republike. Získal pre mňa odškodnenie nad rámec plnenia od poisťovne, v čo som ani nedúfala.
Pan MichalÚjezd u Brna
Pan Ševečka mne zastupoval ve věci vážné dopravní nehody na motorce. Vše mi dokonale vysvětlil, včetně možností, které mám. Výsledkem bylo odškodnění nad moje očekávání a jsem rád, že jsem šel do sporu se zkušeným advokátem a nepustil se do toho sám.