Co jste o nás řekli?

Zkušenosti s našimi službami

Pan MartinPraha
Na pana Ševečku jsem narazil úplnou náhodou na internetu poté, co jsem hledal právní zastoupení v komplikovaném případu, který byl už jednou pojišťovnou zamítnutý. Po pár měsících je případ vyřešen v můj prospěch, pojišťovna vyplatila vlastně skoro celou částku, kterou jsme uplatňovali.
Pan VladimírPlzeň
Mgr. Miroslav Ševečka mě zastupoval jako poškozeného při dopravní nehodě a pomohl mi s odškodněním od pojišťovny za obchodního znehodnocení vozidla. Byl jsem odškodněn v plné výši dle znaleckého posudku. Jsem maximálně spokojen s jeho službou. Je to profesionál na svém místě. Vřele doporučuji všem.
Pan Lukášonline
Doporučuji. Opravdu rychlá pomoc.
Pan Lukášonline
Vždy dobře a rychle poradí.
Pan VítBystřice pod Hostýnem
Pan advokát Mgr. Ševečka měl po celou dobu naší spolupráce týkající se odškodného v případu dopravní nehody velmi profesionální a ochotný přístup. Pravidelně nás informoval o vývoji případu, trpělivě odpovídal na naše dotazy a svým přehledem v oboru nám ušetřil spoustu času a peněz. Doporučuji.
Pan PetrJeseník
Tímto bych chtěl vyjádřit poděkování a obdiv za profesionální zastoupení panem advokátem Miroslavem Ševečkou.
Paní JolanaMachov
Děkuji za bezproblémové vymožení odškodnění po autonehodě, které mi pojišťovna neprávem krátila.
Pan MiroslavPraha
...vřele doporučuji všem, perfektní spolupráce bez zbytečných průtahů, vstřícné a fér jednání...ještě jednou děkuji.
Paní VěraKarlovy Vary
Pan advokát poskytl odbornou pomoc v řešení pojistné události z povinného ručení. Byl vstřícný a ochotný. Reakce na emaily s dotazy byla rychlá a profesionální. 100% doporučují využít jeho služby.
Paní Annaonline
Děkuji panu Ševečkovi za rychlou odpověď na poptávku právní konzultace. Jednání bylo vstřícné, 100% profesionální a bleskové. Velmi doporučuji ostatním.
Pan PřemyslStrkov
Pana advokáta, jsem oslovil z důvodu řešení škody na mém vozidle. Pojišťovna, jak to bývá vyplatila mnohem nižší odškodnění než byl skutečný stav. Prostřednictvím pana advokáta se podařilo získat vyšší odškodnění než, které pojišťovna vyplatila. Jeho služby mohu z vlastní zkušenosti doporučit.
Paní DanaSezemice
Dobrý den, pana Mgr. Ševečku mohu vřele doporučit. Je velmi vstřícný, ochotný, poradí, pomůže. Jeho profesionální přístup je na velmi vysoké úrovni. Bez jeho pomoci by byl náš boj s pojišťovnou marný. Vše co slíbil dodržel a dotáhl do zdárného konce. Za nás má plný počet hvězdiček. Děkujeme.
Paní EvaBrno
Profesionální jednání a přístup, který vedl k úspěšnému dokončení případu (nehoda). Vysoká odbornost, rychlost a spolehlivost. Určitě doporučuji, pokud bude potřeba, je první volbou, na koho bych se obrátila v budoucnu.
Pan ZbigniewKarviná
Se službami pana magistra Miroslava Ševečky jsem velmi spokojený. Reaguje na dotazy profesionálně, velmi rychle, srozumitelně a s empatií. Pomáhá mi. Je to odborník na svém místě. Vřele doporučuji.
Pan StanislavKamenec
Pan advokát je velmi vstřícný, příjemný a ochotný vše vysvětlit. V oblasti dopravních nehod mohu jenom doporučit.
Pan BohuslavPolička
Se službami pana advokáta Ševečky jsme byli velice spokojeni. Pomohl nám jako poškozeným při autonehodě.
Paní JanaPraha
Velmi vstřícný a ochotný advokát. Pomohl mi jako poškozené při dopravní nehodě. Doporučuji jeho služby.
Paní MarkétaPomezí
Po dlouholeté zkušenosti s panem advokátem, mohu pouze konstatovat, že je to skvělý člověk a výborný advokát. Jestliže potřebujete právní pomoc, zejména v oblasti dopravních nehod, tak jej vřele doporučuji.
Paní SáraBrno
Chtěla bych poděkovat za vyřízení bolestného při nehodě, ve které jsem byla poškozenou, vše bylo pro mě bez práce. Nevěděla jsem, na co mám právo a byla jsem mile překvapena. Moc doporučuji, má smysl se obrátit na profíky:)
Paní ŠtěpánkaDolní Třebonín
Ačkoli mě řidič kamionu přehlédl při odbočování, policista mě označil za viníka nehody. Díky rychlé a přesné radě pana Ševečky museli policisté zajistit kamerový záznam z městských kamer, z kterého je patrný pravý opak.
Paní MarkétaChrudim
Pana Ševečku doporučuji za jeho profesionální a korektní přístup. Jsem velmi ráda,že jsem se na něj obrátila ve věci dopravní nehody,která se stala za mé nepřítomnosti, na mém zaparkovaném vozidle. Pan Ševečka mně ochotně poradil, jak v této věci postupovat a získat odškodnění na které mám nárok.
Paní PavlaBlízkov
Pan magistr Ševečka mě zastupoval v případu mojí autonehody, kterou jsem nezavinila. Vždy rychle odpověděl na mé dotazy, všechno vysvětlil a byl mi oporou. Nemusela jsem nikam volat, nic sama řešit s pojišťovnou, o vše se postaral. Vřele doporučuji!
Pan MarekPolička
Pan advokát mě zastupoval ve věci dopravní nehody, při které zemřely mé blízké osoby. Byl jsem velice spokojen s jeho službami. Po mé zkušenosti, bych doporučil pana advokáta všem, kteří musejí řešit těžkou situaci v souvislosti s dopravní nehodou.
Pan PeterPiešťany
Pán Ševečka ma zastupoval ako poškodeného pri autonehode. Pomohol mi aj pri vypočúvaní zo strany polície. Vďaka nemu som okrem vyššieho bolestného dostal aj náhradu nemajetkovej ujmy. Oceňujem jeho profesionálny prístup a praktické skúsenosti.
Paní JanaBorovce
S právnymi službami Mgr. Miroslava Ševečku som bola veľmi spokojná. Zastupoval ma v spore s vinníkom dopravnej nehody, ktorá sa mi stala v Českej republike. Získal pre mňa odškodnenie nad rámec plnenia od poisťovne, v čo som ani nedúfala.
Pan MichalÚjezd u Brna
Pan Ševečka mne zastupoval ve věci vážné dopravní nehody na motorce. Vše mi dokonale vysvětlil, včetně možností, které mám. Výsledkem bylo odškodnění nad moje očekávání a jsem rád, že jsem šel do sporu se zkušeným advokátem a nepustil se do toho sám.